Paslanmaz Çelik Tuvalet   Klozet
Paslanmaz Çelik Tuvalet   Klozet
Paslanmaz Çelik Tuvalet   Klozet
Paslanmaz Çelik Tuvalet   Klozet

Paslanmaz Çelik Tuvalet Klozet (58846)

Marka : Okinox

Paslanmaz Çelik Tuvalet Klozet

Paslanmaz Çelik Klozet

Yere Montajlı, Klozet Duvardan Çıkışlıdır.

1-Klozet AISI 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.
2-Klozet 620X370X670 mm ölçülerindedir.
3-Klozetin Su bağlantısı yarım parmak çapında hazırlanmıştır.
4-Klozet duvara doğru 100 mm çapında çıkışı bulunur.
5-Klozet çıkış yerinde plastik kanalizasyon borusuna bağlantıya müsaittir.
6-Klozet Her iki yandan yere bağlantı için vida yerleri açılmıştır.
7-Klozetin montaj aparatları koli içindedir.

Günümüzde bir çok ülkede mimarı çözümlerde farklı uygulamalarla tercih edilen paslanmaz banyo ve tuvalet malzemeleri estetik ve zarafeti bir arada tutarak daha güvenli ve hijyenik çözümler üretmektedir. İmalatı sırasında ki tasarım uygulamaları sayesinde, kullanılan çelik malzemelerin size sağlayacağı öncelikli avantajınız uzun ömürlü olması. Metalin şeffaf ve ışık yansıtıcı özelliğinden dolayı, her renge uyum sağlayan, parlaklığı sayesinde mikrop barındırmayan, temizlemesi kolay ve farklı temizlik malzemelerine karşıda son derece dayanıklı olması itibariyle, sizin için en doğru seçimdir.
Alışveriş merkezleri, hastaneler vb. işletmelerde ve kurumlarda, kurumsal çözüm olarak da tercih edilen paslanmaz çelik banyo ve tuvalet uygulamaları bir çok yönden müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Dayanıklılığı sayesinde; uzun ömürlü olması, darbelere, dikkatsiz kullanmalar da oluşabilecek hasarlara olanak vermediği için öncelikli tercih nedenleridir.

Hijyen ve temizlik nedeni ile tercih edilen paslanmaz banyo ve tuvalet sistemleri, uzun vadeli düşünüldüğünde bu bölümlerde ki maliyeti de düşürmektedir. Piyasada bulunan bir çok klozet, alaturka ve lavabo ürünleri, darbelere ve dikkatsiz kullanımlara karşı çabuk deforme olup yenilenmesi gerekirken ürünlerimizde bu tarz bir sıkıntınız olmayacaktır. Yapımı ve tasarımı itibariyle bir bütün uygulamaya sahip ürünlerde, çatlamalar, parça kırılmaları olmayacağından yaralanmalara karşı risk teşkil etmeyecektir.


Okullarımızda öğrenim dönemlerinde farklı tuvalet kazaları oluşmaktadır. Yıpranan ve kırılan lavabo ve klozetler, darbe alarak çatlaklara sahip alaturka tuvaletlerdeki hijyen problemi farklı oranlarda çocuklarımız için risk teşgil etmektedir. Paslanmaz çelik tuvalet ürünleri, yaralanma olayları en aza indiren güvenilir çözümlerdir. Temizlik konusunda da tüm uygulamalara da hızlı sonuca ulaşan zamanla kararma ve çatlaklara sahip olmadığından mikrop barındırmaması, tercih nedeni olarak ürünlerimizi seçmenize neden olacaktır.
Toplu taşıma araçlarında, (tren,vapur vb.) bir çok ülkede uygulanan paslanmaz çelik tuvalet sistemleri, uzun ömürlü, hijyen ve depolama sistemlerinde ki kesin çözümleriyle artık ülkemizde de tercih nedeni olmaya başlamıştır.

Benzer Ürünler